Menu nowe

O mnie

Czołem!


 

Dyrdymała brzmi dla nieznajomych dość tajemniczo, więc wypada się przedstawić – mam na imię Patrycja i bardzo (nawet nie wiesz jak bardzo!) mi  miło, że trafiłeś/trafiłaś na tego bloga.
 


Mieszkam w rodzinnym Lublinie, mimo, że 5 lat spędziłam w wielkim mieście zwanym Warszawą. Stolica nie pochłonęła mnie ani trochę, więc zdecydowałam się wrócić. A co przyniesie życie – zobaczymy. Pamiętaj – nigdy nie mów nigdy! 
KOCHAM PODRÓŻE


Skąd to się wzięło i jak to się dzieje, że jedni odkładają, żeby kupić sobie nowy samochód czy co tydzień nowe buty, a inni mogą wydać wszystko na jeden wyjazd?
 

Miłością do podróży z pewnością zaraził mnie tata... i jak już zapewne się zorientowaliście - tak mi zostało. Jako mała dziewczynka w każde wakacje wyjeżdżałam gdzieś z rodzicami. Jako dorosła kobieta (no, może już nie tak często) - dalej to robię i nie widzę w tym nic dziwnego.  


Małe podróże dużymi oczami – to nieprzypadkowe hasło. Nie jeżdżę na drugi koniec świata* - dużo radości czerpię np. z odkrywania  zakątków Lubelszczyzny czy ze zwiedzania miast europejskich. Duże oczy też mam, ale tu uwierzyć musicie mi na słowo!


Pamiętajcie:
„Travel is the only thing you buy that makes you richer”
  *skłamałabym mówiąc, że bym nie chciała, ale nawet jeśli któregoś dnia stanie się i tak, to dalej przeważać będą te małe podróże, choć wiem, że to pojęcie względne.


FOTOGRAFIA


Tutaj trochę ciężej o wytłumaczenie. Samo pykanie zdjęć na prawo i lewo sprawiało mi zawsze dużo frajdy - zupełnie nie przejmowałam się faktem, że nie mam o tym pojęcia i że ¾ z nich do niczego się nie nadaje. 


Potem, jak już trochę podrosłam - przyszedł taki moment, że na każdy wyjazd pożyczałam lustrzankę, a dopiero na końcu (w sumie miało to miejsce stosunkowo niedawno) dojrzałam do decyzji, że skoro daje mi to tyle radości, to najwyższy czas sprawić sobie jakiś własny, lepszy sprzęt*. Generalnie na robieniu zdjęć się nie znam, chociaż nie ukrywam, że chętnie bym się wybrała na jakieś warsztaty dla laików.


Bardzo często możecie usłyszeć ode mnie:


"Stój, robię zdjęcie!"
 

*szczerze mówiąc dalej nie jest to nic z górnej półki, ale dla mnie jest wystarczający


AMATORWiecie już, że uwielbiam podróżować i robić zdjęcia, ale muszę jeszcze dodać, że jestem totalnym amatorem! 


BLOGOWANIEMoja przygoda z blogowaniem zaczęła się dość niedawno. Hmmm… w zasadzie to minęły już dwa lata! Ale ten czas leci. Dlaczego blog? Tutaj pozwolę sobie Was odesłać do pierwszego wpisu jaki poczyniłam na tym blogu.  Tak oto jestem....


To co, jedziesz ze mną?