Menu nowe

sobota, 23 stycznia 2016

czołem, czyli innymi słowy - kilka słów o mnie

Cześć! 

Domyślam się, że wypadałoby się przedstawić*:

Mam ćwierć wieku. Wróć! Mam PRAWIE ćwierć wieku. Tak, teraz o niebo lepiej.
Skończyłam studia i niedawno znalazłam pracę, która oczywiście nie ma nic wspólnego z moimi studiami.
No cóż, tak to w życiu bywa. 

Dlaczego blog? Myślę, że chęć pisania kiełkowała w mojej głowie już baaardzo długo, jednak zawsze kończyło się to tym, że przecież to nie ma sensu i lepiej pozostać po prostu biernym czytelnikiem. Jako dziecko pisałam pamiętniki (swoją drogą: mam je do dziś i za każdym razem gdy do nich wracam, śmieję się pod nosem), później przeżywałam okres photobloga, a skończyłam na wieloletnim, trwającym do dziś czytaniu pingerowych (i nie tylko) blogów różnego pokroju. A teraz - jako dwudziestopięciolatka (olaboga!) potrzebowałam miejsca, w którym będę mogła podzielić się z Wami kawałkiem mojego najzwyczajniejszego świata.

Jeśli dotrwaliście do końca nie klikając przycisku X to jest mi niezmiernie miło i liczę, że jeszcze kiedyś tutaj zajrzycie.

Tymczasem - trzymajcie się! 


Podpisano:
dyrdymała stawiająca pierwsze kroki w wielkim świecie**


*co prawda nie liczę na szerokie grono odbiorców. Ba! na razie nie liczę nawet na jakiekolwiek grono odbiorców - oczywiście pomijając przyjaciół i znajomych, którym po prostu wyślę linka. Jeśli jednak zdarzy się tak, że na mojego bloga przez przypadek trafi jakiś nieznajomy - to chyba miło by było, gdyby mógł się czegoś o mnie dowiedzieć.

**w którym nie do końca jeszcze wszystko ogarnia. w którym na razie WSZYSTKO wydaje się jej być nowe (co akurat nie dziwi - zawsze była przecież po drugiej stronie) i skomplikowane. Ma nadzieję, że to minie.

4 komentarze: